• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 577 (Solotvyno) Tyachiv - Kyiv

Nemesh I.F.
Wyjazdy: 19 Wrz, 20 Wrz, 22 Wrz, 23 Wrz, 24 Wrz, 25 Wrz, 26 Wrz, 27 Wrz, 28 Wrz, 29 Wrz
  1. 13:00Solotvyno Dworzec, ul. Sportivnaya
  2. 14:00Tyachiv Dworzec PKS, ul. Maiakovskoho, 4a
  3. 14:30Khust Dworzec PKS, ul. Ivana Franka, 118
  4. 15:42Irshava Przystanek autobusowy, ul Szewczenka 145
  5. 16:10Mukachevo Dworzec PKS, ul. Akademika Pavlova, 14/16
  6. 19:10Stryi Dworzec PKS, ul. Vokzalna, 7
  7. 20:30Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  8. 21:05Lviv Dworzec PKS-2, ul. Bohdana Khmelnytskoho, 225
  9. 00:10Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  10. 02:05Novohrad-Volynskyi Dworzec PKS, ul. Shevchenka, 45
  11. 03:45Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  12. 06:15Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  • Przewoźnik: Nemesh I.F.
  • Informacje dodatkowe: Transport rowerów i wózków dziecięce (zmontowany) - 50% ceny biletu. Przewóz zwierząt jest dozwolony w bagażniku ze wszystkimi dostępnymi dokumentami - 50% ceny biletu. Bilet musi zostać wydrukowany.
  • Bagaż: 1 szt.do 40kg (100x50x30) - za darmo, dodatkowy bagaż do 50 kg (60 x 40 x 20) - 50% ceny biletu
  • Rabaty: 5% Studenci (ISIC)
    10% Grupa od 10 osób
    50% Dzieci 1-6 lat
    99% Dzieci 0-1 lat (bez miejsca)

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation