• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Vynnytsa - Praha (Kherson - Praha)

Grechanyuk Viktor
Wyjazdy: 1 Paź, 8 Paź, 15 Paź, 22 Paź, 29 Paź, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Gru
  1. 09:00Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  2. 09:25Vinnytsia Dworzec PKS, "Zachodni", Khmelnytske shose, 107
  3. 10:20Letychiv ul. Y.Sawickiego 1, obok dworca autobusowego
  4. 11:10Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  5. 13:50Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  6. 16:10Lviv Przystanek autobusowy, sklep "Charka do sviata" w pobliżu dworca PKS, ul. Stryiska, 109 (ul. Vernadskoho)
  7. 20:00Krakovets cło (UA-PL)
  8. 20:30Korczowa cło (PL-UA)
  9. 00:50Krakow Dworzec PKS "Czyżyny", ul. Medweckiego, 15
  10. 02:20Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  11. 03:50Opole Przystanek autbusowy, "Port Sindbad" przy ulicy Kowalczykow, 56
  12. 05:20Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  13. 06:50Lubawka cło (PL-CZ)
  14. 08:10Hradec Králové Terminál HD
  15. 08:40Pardubice Dworzec PKS, ul. Palackého, 2406
  16. 09:30Praha Dworzec PKS "Florenc"
  • Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów tyłko w zdemontowanym stanie za dopłatę. Złożony wózek dziecięcy przewożony jest bezpłatnie.
  • Bagaż: 1 szt. do 30 kg (40x40x80) i bagaż podręczny do 5 kg - bezpłatnie, każdy następny bagaż od 100UAH/20PLN
  • Rabaty: 5% Emeryci od 60 lat
    10% Studenci poniżej 26 lat (ISIC)
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation