• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Zaporizhia - Moskva

Gold-Bus
Wyjazdy: 15 Cze, 17 Cze, 22 Cze, 24 Cze, 26 Cze, 27 Cze, 29 Cze, 1 Lip, 3 Lip, 4 Lip
  1. 15:30Zaporizhia Dworzec PKS, pr. Sobornyi, 20 (parking w pobliżu "ATB")
  2. 16:30Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Przystanek autobusowy w pobliżu dworca kolejowego, ul. Lokhvytskogo
  3. 17:30Dnipro Przystanek autobusowy, Shopping center "Slovianskyi", ul. Kurchatova, 1
  4. 18:30Novomoskovsk ul. Suchkova, przestańek Samolot
  5. 20:00Kharkiv Stacja kolejowa „Yuzhny” (ul. Poltavsky Shlyakh, 58, "McDonalds")
  6. 21:00Goptovka (Kharkivska obl.) cło (UA-RU)
  7. 22:00Nehoteievka (Belgorodskij r-n) cło (RU-UA)
  8. 01:00Belgorod Dworzec, pr. Hmelnitskoho 160
  9. 03:00Kursk Dworzec PKS, ul. 50 let Oktyabrya, 114
  10. 05:00Orel Dworzec PKS, ul. Avtovokzalnaya, 1
  11. 07:00Tula Dworzec PKS, Lenina, 94
  12. 09:00Moskva Stacja metra "Yuzhnaya", ul. Dniepropietrowsk, 2B
  • Przewoźnik: Gold-Bus
  • Informacje dodatkowe: Możliwość przewiezienia niezmontowanego roweru lub wózka dziecięcego w luku bagażowym (dopłata - 1000 UAH). Istnieje możliwość przewożenia zwierząt w kabinie z osobnym biletem (wymagany kosz do przewożenia zwierząt). Dostępność fotelika samochodowego dla dziecka w autobusie
  • Bagaż: 2 szt. + Bagaż podręczny - w cenie biletu

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation