• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Goleniow - Kyiv

Volodymyretstransservis
Wyjazdy: 27 Lip, 30 Lip, 3 Sie, 6 Sie, 10 Sie, 13 Sie, 17 Sie, 20 Sie, 24 Sie, 27 Sie
  1. 13:10Goleniow Dworzec Autobusowy, plac Józefa Piłsudskiego, 1
  2. 14:00Szczecin Dworzec PKS, plac Grodnicki, 1
  3. 15:55Gorzów Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 10
  4. 17:05Swiebodzin Dworzec PKS, ul. Grottgera, 5
  5. 19:00Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2
  6. 20:45Konin Terminal autobusowy przy dworcu PKP, ul. Kolejowa, 1
  7. 22:30Lodz Dworzec PKS "Kaliska", al. Włókniarzy, 203/205
  8. 23:40Piotrkow Trybunalski ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, 12
  9. 00:15Tomaszow Mazowiecki Dworzec PKS, ul. Dworcowa 6
  10. 01:35Radom Dworzec PKS, ul. Beliny-Prażmowskiego, 8
  11. 02:40Pulawy Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
  12. 03:40Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, 6
  13. 05:45Dorohusk cło (PL-UA)
  14. 07:35Yagodyn cło (UA-PL)
  15. 09:35Manevychi Dworzec PKS, ul. Lutska, 9
  16. 10:55Sarny (Rivnenska obl.) Dworzec PKS "Sarny", ul. Belgorodska, 39
  17. 11:50Kostopol Dworzec PKS "Kostopil", ul. Burowa, 19
  18. 12:30Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  19. 13:55Novohrad-Volynskyi Dworzec PKS, ul. Shevchenka, 45
  20. 15:10Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  21. 17:00Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  • Przewoźnik: Volodymyretstransservis
  • Bagaż: 1 szt.do 25kg 90x40x30 cm za darmo, każda następna 10% ceny biletu

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation