• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Dnipro - Novopetrivka

  1. 04:00Dnipro Przystanek autobusowy, Parus, Parusny lane, 10, Apteka "Niskie ceny"
  2. 04:10Dnipro Przystanek autobusowy, Krushelnitskaya, 6A, "Silpo", parking
  3. 04:20Dnipro Przystanek autobusowy, Petra Kalnyszewskiego 27A, PK "Metalurg", parking
  4. 04:40Dnipro parking "ATB", ul. 20 lat zwycięstwa, 27
  5. 04:50Dnipro parking "ATB", aleja Geroev, 37B
  6. 05:10Dnipro parking Bohaterowie Majdanu, Centrum
  7. 05:20Dnipro parking "McDonald's", pl. Staromostovaya, 5
  8. 05:30Dnipro parking "Dafi", Zvezdny Boulevard, 1A
  9. 05:40Dnipro parking "Terra", aleja B. Chmielnicki, 118D
  10. 06:00Dnipro parking "Sicz", ul. Panikakhi, 59
  11. 09:00Prymorsk (Zaporizka obl.) Ośrodek rekreacyjny „Sonyachna”, ul. Kurortna 7
  12. 09:15Prymorsk (Zaporizka obl.) Ośrodek rekreacyjny "Jasna Polana", ul. Kurortna 89
  13. 09:40Berdyansk Dworzec PKS, ul. 12-Hrudnia, 4
  14. 09:55Berdyansk Hotel "Prychal", ul. Makarowa, Dalnia kosa 72
  15. 10:20Novopetrivka (Запорізька обл.) pensjonat, ul.Mira, 14
  • Przewoźnik: Piskunov L.L.
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt - dozwolony w pojemniku - 100% od ceny biletu (jeśli zajmuje on osobne miejsce). Bez osobnego miejsca - sprawdź u przewoźnika. Transport osób niepełnosprawnych - cena pełnego biletu (warunki są uzgadniane wcześniej). Przewóz wózka dziecięcego jest dozwolony (warunki są ustalane wcześniej).
  • Bagaż: 1 szt.do 15kg. (80х60х30) + bagaż podręczny do 10kg - za darmo
  • Rabaty: 10% Dzieci 0-10 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation