• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Sokolow Malopolski - Lentini

Trans Europa
Wyjazdy: 18 Lis, 25 Lis, 2 Gru, 9 Gru, 16 Gru, 23 Gru, 30 Gru, 6 Sty, 13 Sty, 20 Sty
  1. 04:30Sokolow Malopolski Dworzec PKS
  2. 05:00Nisko Przystanek autobusowy, ul. Kolejowa, 7
  3. 05:15Stalowa Wola Parking przy ul. Floriańska
  4. 05:45Tarnobrzeg Dworzec PKS
  5. 06:00Sandomierz Dworzec PKP, ul.Lwowska 35
  6. 06:30Opatow Dworzec PKS
  7. 07:00Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKS, Ostrowiec Świętokrzyski
  8. 07:30Starachowice dworzec zachodni PKS
  9. 08:00Skarzysko-Kamienna Hotel "Promień", Przystanek ul. Legionów
  10. 08:30Kielce Dworzec PKS, ul. Czarnowska, 12
  11. 09:00Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
  12. 09:30Miechow Parking "Tesco"
  13. 10:30Krakow Stacja paliw "BP", ul. Pasternik
  14. 11:10Chrzanów Stacja paliw "Shell" ul. Trzebińska
  15. 11:40Katowice Dworzec PKP, ul. Andrzeja
  16. 12:00Tychy Stacja Paliw "Orlen", ul. Beskidzka
  17. 12:15Pszczyna Parking przy hotelu „IMPERIUM”, ul. Bielska 54
  18. 12:30Czechowice-Dziedzice Stacja Paliw "AMIC Energy", ul. Węglowa 15
  19. 12:50Jasienica Stacja Paliw „Shell”
  20. 13:30Cieszyn cło (PL/CZ)
  21. 22:50Villach cło (AUT-IT)
  22. 00:20Udine Autogrill Zugliano Ovest
  23. 01:30Venezia fermata Viale Stazione 8
  24. 02:00Padova Autogrill S. PELAGIO OVEST
  25. 02:45Ferrara Autogrill PO Ovest
  26. 03:15Bologna Stazione Piazza delle Medaglie d'Oro
  27. 04:25Firenze Villa Costanza – Parcheggio
  28. 06:00Montepulciano Autogrill Montepulciano Ovest
  29. 07:25Rome Piazzale della Stazione Tiburtina
  30. 08:25Frosinone Autogrill La MACCHIA Ovest
  31. 08:40Cassino Autogrill Casilina Ovest
  32. 09:00Caserta Autogrill SAN NICOLA Ovest
  33. 09:30Napoli Hotel Ramada via Galileo Ferraris
  34. 10:30Salerno Autogrill Salerno Ovest
  35. 10:45Battipaglia Rondo – Przystanek Autobusowy (Bar Clou)
  36. 11:25Sala Consilina Terminal Bus via Mura Rosse
  37. 11:55Lauria Terminal On The Road 19
  38. 12:25Frascineto Autogrill FRASCINETO Ovest
  39. 12:45Tarsia Hotel-Ferramonti przystanek Aut.
  40. 13:05Cosenza Stazione Autobus
  41. 13:45Lamezia Terme Stazione Centrale
  42. 14:05Pizzo Area Di Parcheggio Pizzo Ovest
  43. 14:25Gioia Tauro Total Erg SS111
  44. 14:55Reggio di Calabria Bus Viale Genoese Zerbi
  45. 15:15Villa San Giovanni Stazione Treni
  46. 16:00Messina Stazione Treni
  47. 16:50Calatabiano Autogrill Ovest
  48. 17:20Catania Stazione Treni
  49. 17:50Agnone Bagni Stacja Paliw "Esso Costa Saracena"
  50. 18:15Augusta Stacja Benzynowa Q8 Lungomare
  51. 18:20Siracusa Stazione Autobus Corso Umberto I
  52. 18:40Avola Stacja Benzynowa Q8 SS115
  53. 19:00Noto Villa Park
  54. 19:20Pachino Piazza Verde
  55. 19:40Rosolini Stazione Treni
  56. 19:50Ispica VIA.RAPISARDI STAZIONE AUTOBUS
  57. 20:00Modica Piazza Bruno
  58. 20:10Pozzallo Lido
  59. 20:25Ragusa Stazione Autobus Via Zamma
  60. 20:55Marina di Ragusa Piazza Padre Pio
  • Przewoźnik: Trans Europa
  • Bagaż: 2 szt.do 30kg - bezpłatnie, za przewoz innego bagażu prośba uzgodzić telefoną
  • Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
    10% Osoby niepełnosprawne
    10% Młodzież poniżej 26 lat
    10% Emeryci od 60 lat
    10% Studenci
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation