• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Berdiansk - Kharkiv (08:40)

Еlit Bus
Wyjazdy: 26 Lip, 28 Lip, 30 Lip, 1 Sie, 3 Sie, 5 Sie, 7 Sie, 9 Sie, 11 Sie, 13 Sie
  1. 08:40Berdyansk Dworzec PKS, pr. Zakhidnyi, 4
  2. 08:45Berdyansk Przystanek autobusowy "Palats Sportu", Melitopolske shose, 20
  3. 08:50Berdyansk Przystanek autobusowy "Kyiv", Melitopolske shose, 93
  4. 10:20Tokmak ul. Centralna, 46, supermarket "ATB"
  5. 10:30Tokmak Dworzec PKS, ul. Gogolia, 93
  6. 11:00Vasylivka (Zaporizska obl.) Przystanek autobusowy, ATB Supermarket, Central Boulevard, 14A
  7. 11:10Vasylivka (Zaporizska obl.) Dworzec PKS, ul.Soborna, 1a
  8. 12:10Zaporizhia Dworzec PKP, pr. Sobornyi, 1
  9. 12:30Zaporizhia Dworzec PKS, pr. Sobornyi, 20
  10. 12:40Zaporizhia al. Sobornyi, 146
  11. 12:50Zaporizhia Przystanek autobusowy, pr. Sobornyi, 216 (w pobliżu sklepu "Planet of the Apes")
  12. 14:00Dnipro Przystanek autobusowy "Epicentr", Zaporizke shose, 63
  13. 14:10Dnipro Przystanek autobusowy "Circus", Sicheslavska naberezhna, 33
  14. 14:30Dnipro Dworzec PKS, str. Kurchatova, 10
  15. 14:37Dnipro Dworzec PKP, pl. Vokzalna, 11
  16. 15:20Novomoskovsk Dworzec PKS, ul. 195 Srelkovoi Divisii, 1A
  17. 15:30Novomoskovsk ul. Hetmanska, 34/1, pomnik MiH
  18. 16:10Pereschepyne Dworzec PKS, ul. Shevchenka, 25
  19. 16:17Pereschepyne ul. Shevchenka, 61, "Ukrposhta"
  20. 17:10Krasnohrad Dworzec PKS, ul. Poltavskaya, 91
  21. 18:35Pisochin Autostrada Połtawa, 149/2 (obok "ATB")
  22. 18:45Kharkiv ul. Poltawa Way, 160
  23. 18:50Kharkiv ul. Poltawa Way, 140, CH "Rost"
  24. 18:55Kharkiv Stacja kolejowa „Yuzhny” (ul. Poltavsky Shlyakh, 58, "McDonalds")
  25. 19:00Kharkiv Dworzec PKS, "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  26. 19:10Kharkiv Dworzec PKS, prospekt Gagarina, 22
  • Przewoźnik: Еlit Bus
  • Informacje dodatkowe: Istnieje możliwość przewożenia rowerów, wózków dziecięcych, zwierząt (z osobnym siedzeniem) - sprawdź u przewoźnika.
  • Bagaż: 10% od ceny biletu.
  • Rabaty: 10% Dzieci 0-3 lat (bez miejsca)
    10% Dzieci 4-8 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation