• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Wien - Kyiv

Efremeniuk A.L.
Wyjazdy: 12 Wrz, 19 Wrz, 26 Wrz, 3 Paź, 10 Paź, 17 Paź, 24 Paź, 31 Paź, 7 Lis, 14 Lis
  1. 08:00Wien Dworzec PKS, Sudtiroler Platz at Hauptbanhof
  2. 09:25Drasenhofen CLO
  3. 09:30Mikulov CLO
  4. 10:30Brno Dworzec PKS "Zvonarka"
  5. 11:35Olomouc Przystanek autobusowy w pobliżu dworca autobusowego, ulica Sladkovského 142/32
  6. 13:00Ostrava Stacja paliw "EvroOil", 368 km D1
  7. 13:25Bohumín cło (CZ-PL)
  8. 13:30Gorzyczki cło (PL-CZ)
  9. 14:40Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  10. 19:40Korczowa cło (PL-UA)
  11. 23:00Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  12. 01:10Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  13. 04:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  14. 06:00Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  15. 21:50Krakovets cło (UA-PL)
  • Przewoźnik: Efremeniuk A.L.
  • Informacje dodatkowe: Wózek dziecięcy - bezpłatny.Rowery można przewozić jak dodatkowy bagaż 30%. Zwierzęta są zabronione.
  • Bagaż: Bagaż do 36kg (60x40x20) - bezpłatnie , każdy następny - 30% ceny biletu. Maksymalny bagaż 2 sztuki nie więcej niż 66 kg.
  • Rabaty: 5% Grupa od 5 osób
    10% Emeryci od 60 lat
    10% Osoby niepełnosprawne 1 i 2 grupa
    10% Dzieci 11-14 lat
    30% Dzieci 6-10 lat
    50% Dzieci 0-5 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation