• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kharkiv - Odessa (18:30)

AVTO-TRANS UKRAINA
Wyjazdy: 27 Wrz, 28 Wrz, 29 Wrz, 30 Wrz, 1 Paź, 2 Paź, 3 Paź, 4 Paź, 5 Paź, 6 Paź
  1. 18:30Kharkiv Dworzec PKS, prospekt Gagarina, 22
  2. 18:50Pisochin Autostrada Połtawa, 149/2 (obok "ATB")
  3. 20:00Krasnohrad Dworzec PKS, ul. Poltavskaya, 91
  4. 21:30Dnipro Przystanek autobusowy w pobliżu "Zolotyi Vik", al. Slobozhanskyi, 87
  5. 21:40Dnipro Przystanek autobusowy Hotel "Dnipro", Sicheslavska naberezhna, 33
  6. 22:00Dnipro Przystanek autobusowy w pobliżu sklepu Epicenter, Zaporizke shose, 63
  7. 23:00Zaporizhia Przystanek autobusowy, ul. Kakhovska (za Kachowskim kolem)
  8. 23:10Zaporizhia Przystanek autobusowy "Prospect Metalurgov", pr. Sobornyi, 175 (Foxtrot)
  9. 23:30Zaporizhia Dworzec PKS, pr. Sobornyi, 20
  10. 00:10Vasylivka (Zaporizska obl.) Dworzec PKS, ul.Soborna, 1a
  11. 00:35Dniprorydne Dworzec, ul. Nyzhnia 58
  12. 01:10Enerhodar Dworzec PKS, ul. Molodiżna, 12
  13. 01:30Kamianka-Dniprovska Dworzec, ul. Centrální 2
  14. 02:40Velyka Lepetyha Dworzec PKS, ul.Kotlarewskogo 24
  15. 04:00Nova Kakhovka Dworzec PKS, ul. Paryzkoi komuny, 3 (przy wejściu)
  16. 05:20Kherson Dworzec PKS, ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  17. 06:30Mykolaiv Dworzec PKS, pr. Bogoyavlenskiy, 21
  18. 07:40Kobleve Dworzec PKS, ul. Odeska, 4
  19. 08:40Odessa Przystanek autobusowy, pl. Pryvokzalna, 2, piekarnia "Bulochky"
  • Przewoźnik: AVTO-TRANS UKRAINA
  • Informacje dodatkowe:

    Co 10 podróż na rejsach przewoźnika AVTO-TRANS UKRAINA ma charakter promocyjny! Kup bilet ze zniżką 99%. Szczegóły i zakup biletu za numerem telefonu INFOBUS 0800603214 (bezpłatnie).

    Zwierzęta do 5 kg. można umieścić w salonie w bagażniku za dodatkową opłatą - 150 UAH. W cenę biletu wliczony jest transport wózka składanego.
  • Bagaż: Opłata za bagaż wynosi 10% ceny biletu.
  • Rabaty: 99% 10 podróż

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation