Według czasu
Według ceny

Kurs 442 Vinnytsia-Praha

Wyjazdy: 18 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 1 Gru, 2 Gru, 8 Gru, 9 Gru, 15 Gru, 16 Gru, 22 Gru
09:00 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
09:25 Vinnytsia Dworzec autobusowy, "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
11:40 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
14:00 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
16:25 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
18:00 Krakovets cło (UA-PL)
19:00 Korczowa granica PL-UA
20:10 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
23:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:35 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:00 Ostrava Stacja paliw Shell
03:05 Olomouc Dworzec PKS, ul. Sladkovského  142/37
04:15 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
06:45 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów tyłko w zdemontowanym stanie za dopłatę
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Studenti poniżej 25 roku życia
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Vinnytsia - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information