Według czasu
Według ceny

Kurs 442 Vinnytsia-Praha

09:00 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
09:25 Vinnytsia Dworzec "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
11:40 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
14:00 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
16:25 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
18:00 Krakovets cło (UA-PL)
19:00 Korczowa granica PL-UA
20:10 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
23:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
00:35 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:00 Ostrava Stacja paliw Shell
03:05 Olomouc
04:15 Brno
06:45 Praha
Przewoźnik: Grechanyuk Viktor
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów tyłko w zdemontowanym stanie za dopłatę
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Studenti poniżej 25 roku życia
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Vinnytsia - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information