Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Sankt-Peterburg - Riga (23:35)

23:35 Sankt-Peterburg Dworzec 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
00:15 Sankt-Peterburg Bus Station "Baltijskiy"
02:15 Kingisepp Dworzec autobusowy
03:45 Narva Dworzec autobusowy
04:25 Johvi Dworzec autobusowy
06:20 Tartu
07:35 Valga
09:50 Riga "Pales iela" (Jugla)
10:00 Riga "Plavnieki 2"
10:15 Riga
10:45 Riga airport
Przewoźnik: Lux Express
Bagaż: Ręczny bagaż 5 kg 45 × 35 × 20 sm, bagaż do 30 kg 70 × 30 × 55 sm
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Dzieci 5-12 lat
10% Studenti poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Sankt-Peterburg - Riga

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information