Według czasu
Według ceny

Kurs Sankt-Peterburg - Riga (23:35)

Wyjazdy: 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź
23:35 Sankt-Peterburg Dworzec autobusowy 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
00:15 Sankt-Peterburg Bus Station, "Baltijskiy"
02:15 Kingisepp Dworzec autobusowy
03:45 Narva Dworzec autobusowy
04:25 Johvi Dworzec autobusowy
06:20 Tartu Dworzec PKS
07:35 Valga Dworzec PKS
09:50 Riga "Pales iela" (Jugla)
10:00 Riga "Plavnieki 2"
10:15 Riga Dworzec autobusowy, ul.Pragas iela 1
10:45 Riga airport Lotnisko, przystanek autobusowy
Przewoźnik: Lux Express
Bagaż: Ręczny bagaż 5 kg 45 × 35 × 20 sm, bagaż do 30 kg 70 × 30 × 55 sm
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Dzieci 5-12 lat
10% Studenti poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Sankt-Peterburg - Riga

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information