Według czasu
Według ceny

Kurs Sankt-Peterburg - Riga (11:15)

Wyjazdy: 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź
11:15 Sankt-Peterburg Dworzec autobusowy 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
11:55 Sankt-Peterburg Bus Station, "Baltijskiy"
14:15 Kingisepp Dworzec autobusowy
15:05 Narva Dworzec autobusowy
15:55 Johvi Dworzec autobusowy
17:45 Tartu Dworzec PKS
19:00 Valga Dworzec PKS
21:10 Riga "Pales iela" (Jugla)
21:20 Riga "Plavnieki 2"
21:35 Riga Dworzec autobusowy, ul.Pragas iela 1
Przewoźnik: Lux Express
Bagaż: Ręczny bagaż 5 kg 45 × 35 × 20 sm, bagaż do 30 kg 70 × 30 × 55 sm
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Dzieci 5-12 lat
10% Studenti poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Sankt-Peterburg - Riga

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information