Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Riga - Sankt-Peterburg (22:45)

22:00 Riga airport
22:45 Riga
00:25 Valmiera
01:15 Valga
02:30 Tartu
04:20 Johvi Dworzec autobusowy
04:40 Sillamäe
05:10 Narva
07:45 Kingisepp Dworzec autobusowy
11:00 Sankt-Peterburg Dworzec 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
Przewoźnik: Lux Express
Bagaż: Ręczny bagaż 5 kg 45 × 35 × 20 sm, bagaż do 30 kg 70 × 30 × 55 sm
Rabaty: 50% Dzieci 5-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Riga - Sankt-Peterburg

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information