Według czasu
Według ceny

Kurs Riga - Sankt-Peterburg (22:45)

Wyjazdy: 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź
22:00 Riga airport Lotnisko, przystanek autobusowy
22:45 Riga Dworzec autobusowy, ul.Pragas iela 1
00:25 Valmiera Dworzec PKS
01:15 Valga Dworzec PKS
02:30 Tartu Dworzec PKS
04:20 Johvi Dworzec autobusowy
04:40 Sillamäe Coach Station
05:10 Narva Dworzec PKS
07:45 Kingisepp Dworzec autobusowy
11:00 Sankt-Peterburg Dworzec autobusowy 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
Przewoźnik: Lux Express
Bagaż: Ręczny bagaż 5 kg 45 × 35 × 20 sm, bagaż do 30 kg 70 × 30 × 55 sm
Rabaty: 50% Dzieci 5-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Riga - Sankt-Peterburg

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information