Według czasu
Według ceny

Kurs Chernivtsi - Wroclaw

Wyjazdy: 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis
16:00 Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
18:00 Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha 15
19:40 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
20:40 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
23:40 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
02:05 Shehyni cło (UA-PL)
02:20 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
04:00 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy
06:40 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
08:00 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
09:50 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
11:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
Przewoźnik: Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
Bagaż: Ręczny bagaż 5 kg 45×35×20 sm, bagaż do 30, każdy dodatkowy 15kg 5 EUR.
Informacje dodatkowe: Przewóz psów jest dozwolony, dopłata 20-100% od ceny biletu w załeżności od wielkości psa.
Rabaty: 10% Studenti poniżej 26 roku życia
50% Dzieci 0-10 lat
99% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Chernivtsi - Wroclaw

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information