Według czasu
Według ceny

Kurs 539 Praha - Košice (07:50)

Wyjazdy: 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź
07:50 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
10:35 Brno Dworzec PKS, u hotelu Grand
12:15 Bratislava trolejbusowy przystanek przy dworzcu Mlynské Nivy
13:30 Nitra Dworzec autobusowy
14:45 Žiar nad Hronom Dworzec autobusowy
15:25 Banska Bystrica Dworzec autobusowy, ul. 29 augusta, 37
15:50 Zvolen Dworzec autobusowy
16:50 Lučenec Dworzec autobusowy
17:20 Rimavská Sobota Dworzec autobusowy
18:20 Rožňava Dworzec autobusowy
19:20 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
Przewoźnik: Student Agency

Pokaż wszystkie kursy Praha - Košice

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information