Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 229 Krivoy Rog - Praha

22:30 Kryvyi Rih Dworzec autobusowy, Dnepropetrovskoe Shose 1a
01:00 Kirovohrad
03:30 Cherkasy
05:30 Kiev airport Boryspil Terminal
08:30 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
10:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:15 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
16:50 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
19:10 Krakovets cło (UA-PL)
20:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
21:10 Rzeszow airport Lotnisko
23:40 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
01:10 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
02:40 Ostrava Dworzec, pl.5
04:10 Olomouc
05:40 Brno
08:40 Praha
Przewoźnik: Musil Tour s.r.o.
Bagaż: Bagaż do 25kg(30×60×80)-za darmo, każdy dodatkowy 10 USD/80UAH
Rabaty: 10% Student (ISIC)
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Kryvyi Rih - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information