Według czasu
Według ceny

Kurs 540 Amsterdam - Praha

Wyjazdy: 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź
13:20 Amsterdam P+R Zeeburg
14:00 Utrecht P+R Westraven (Griffioenlaan 1)
14:50 Rotterdam
15:40 Breda Dworzec Centralny, Stationweg
16:40 Eindhoven Hoek PTT, droga Post Station
17:50 Venlo P+R Kaldenkerkerweg near Koel stadium
18:50 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
19:50 Köln Międzynarodowy przystanek autobusowy, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle (naprzeciwko KölnArena 2)
20:30 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
22:35 Frankfurt am Main airport Lotnisko
23:05 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
00:35 Wurzburg Bismarckstrasse
02:00 Nurnberg airport Lotnisko
02:20 Nurnberg ZOB
05:05 Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
06:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: Student Agency
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
15% Student
50% Dzieci 0-15 lat

Pokaż wszystkie kursy Amsterdam - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information