Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Dortmund - Kardzhali

07:00 Dortmund
07:45 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
08:20 Duisburg Otto-Keller-Straße
08:55 Düsseldorf
10:35 Bonn
11:40 Koblenz Parkplatz Weindorf, Julius-Wegeler-Str.
14:50 Wurzburg Hbf., Bismarckstrasse / westl.
16:10 Nurnberg ZOB, Rothenburger Str.
18:35 München Bus Station "Hackerbrücke"
21:00 Salzburg P+R Süd
22:40 Linz Industriezeile vis a vis von Haus 84
01:05 Wien
17:30 Sofia Dw.autobusowy "Serdika"
19:05 Pazardzhik Główny dworzec autobusowy
19:55 Plovdiv
21:15 Haskovo Główny dworzec autobusowy
22:10 Kardzhali Dworzec autobusowy
Przewoźnik: ArdaTur
Bagaż: 2 szt.do 160sm-za darmo
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci
10% Student
30% Dzieci 7-12 lat
50% Dzieci 3-7 lat
80% Dzieci 0-3 lat

Pokaż wszystkie kursy Dortmund - Haskovo

Populární linky z Haskovo

Populární linky do Haskovo

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information