Według czasu
Według ceny

Kurs 004 Brno - Milan

Wyjazdy: 20 Paź, 27 Paź, 3 Lis, 10 Lis, 17 Lis, 24 Lis, 1 Gru, 8 Gru, 15 Gru, 22 Gru
18:40 Brno Dworzec PKS, u hotelu Grand
19:00 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
21:45 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
23:15 Plzeň Dworzec Główny PKP
03:15 München airport Terminal
03:45 München Fröttmaning P+R Parkplatz
06:10 Innsbruck Eisstadion
08:20 Bolzano St. di autobus
09:10 Trento St. di autobus
11:00 Verona St. di autobus
12:13 Brescia St. di autobus
13:30 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
Przewoźnik: Tourbus
Bagaż: 1 bagaż do 20kg(100x60x30) za darmo, każdy dodatkowy 6 EUR.
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Brno - Milano

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information