Według czasu
Według ceny

Kurs 004 Milan - Brno

Wyjazdy: 22 Paź, 29 Paź, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Gru, 10 Gru, 17 Gru, 24 Gru
13:30 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
14:50 Brescia St. di autobus
15:50 Verona St. di autobus
17:57 Trento St. di autobus
18:55 Bolzano St. di autobus
20:55 Innsbruck Eisstadion
23:20 München Fröttmaning P+R Parkplatz
23:50 München airport Terminal
04:00 Plzeň Dworzec Główny PKP
05:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
08:10 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
08:30 Brno Dworzec PKS, u hotelu Grand
Przewoźnik: Tourbus
Bagaż: 1 bagaż do 20kg(100x60x30) za darmo, każdy dodatkowy 6 EUR.
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Milano - Brno

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information