Według czasu
Według ceny

Kurs BG00 Sofia - Hamburg - Aachen

Wyjazdy: 22 Paź, 29 Paź, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Gru, 10 Gru, 17 Gru, 7 Sty
09:30 Sofia Dworzec autobusowy, "Serdika"
00:00 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
04:00 Passau Hbf. Bedarfshaltestelle
05:30 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
06:45 Nurnberg ZOB
07:45 Bayreuth GII Goethestrasse
08:45 Hof Hauptbahnhof, Haltestelle 5
11:00 Jena Dworzec, "Paradies"
11:30 Weimar Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
12:00 Erfurt Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
13:00 Eisenach Parking, Julius-Lippold-Straße
15:00 Kassel ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
18:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
18:45 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
21:30 Aachen Dworzec PKS
Przewoźnik: Radina VIP
Bagaż: 2szt. do 30kg bagażu za darmo
Rabaty: 10% Emeryci
10% Studenti poniżej 26 roku życia
30% Dzieci 7-12 lat
50% Dzieci 3-7 lat
99% Dzieci 0-3 lat

Pokaż wszystkie kursy Sofia - Aachen

Popularne połączenia z Aachen

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information