Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs BG00 Sofia - Hamburg - Aachen

09:30 Sofia Dw.autobusowy "Serdika"
00:00 Wien
04:00 Passau Hbf. Bedarfshaltestelle
05:30 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
06:45 Nurnberg
07:45 Bayreuth GII Goethestrasse
08:45 Hof Hauptbahnhof, Haltestelle 5
11:00 Jena Dworzec autobusowy "Paradies"
11:30 Weimar Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
12:00 Erfurt Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
13:00 Eisenach Parking, Julius-Lippold-Straße
15:00 Kassel ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
18:00 Dortmund
18:45 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
21:30 Aachen
22:15 Maastricht Maastricht Station Parallelweg 44-45, 6221 BD
22:45 Genk Dworzec PKS, pl.7
00:00 Brussel
Przewoźnik: Radina VIP
Bagaż: 2szt. do 30kg bagażu za darmo
Rabaty: 10% Emeryci
10% Studenti poniżej 26 roku życia
30% Dzieci 7-12 lat
50% Dzieci 3-7 lat
99% Dzieci 0-3 lat

Pokaż wszystkie kursy Sofia - Brussel

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information