Według czasu
Według ceny

Kurs BG00 Aachen- Hamburg - Sofia

Wyjazdy: 23 Paź, 30 Paź, 6 Lis, 13 Lis, 20 Lis, 27 Lis, 4 Gru, 11 Gru, 18 Gru, 8 Sty
11:00 Aachen Wilmersdorfer Straße
14:00 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
15:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
17:30 Kassel ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
19:00 Eisenach Parking, Julius-Lippold-Straße
20:00 Erfurt Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
20:30 Weimar Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
21:00 Jena Dworzec, "Paradies"
22:30 Hof Hauptbahnhof, Haltestelle 5
23:30 Bayreuth GII Goethestrasse
00:30 Nurnberg ZOB
01:45 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
03:15 Passau Hbf. Bedarfshaltestelle
06:00 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
21:00 Sofia Dworzec autobusowy, "Serdika"
Przewoźnik: Radina VIP
Bagaż: 2szt. do 30kg bagażu za darmo
Rabaty: 10% Emeryci
10% Studenti poniżej 26 roku życia
30% Dzieci 7-12 lat
50% Dzieci 3-7 lat
99% Dzieci 0-3 lat

Pokaż wszystkie kursy Aachen - Sofia

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information