Według czasu
Według ceny

Kurs 337 Ostrava - Makarska

Wyjazdy: 30 Cze, 7 Lip, 14 Lip, 21 Lip, 28 Lip, 4 Sie, 11 Sie, 18 Sie, 25 Sie, 1 Wrz
12:00 Ostrava Dworzec, pl.5
13:30 Olomouc
14:30 Brno
23:55 Zagreb Dworzec Kolodvor
00:45 Karlovac Dworzec autobusowy
02:25 Plitvička Jezera Dworzec autobusowy
05:00 Zadar Dworzec Kolodvor
06:40 Šibenik Dworzec
07:10 Primošten Dworzec autobusowy
07:40 Trogir Dworzec
08:30 Split Dworzec
09:15 Omiš Dworzec
10:00 Makarska aut.kolodvor
Przewoźnik: Tourbus
Bagaż: 1 bagaż do 20kg(100x60x30) za darmo, każdy dodatkowy 6 EUR.
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Ostrava - Split

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information