Według czasu
Według ceny

Kurs 337 Ostrava - Makarska

12:00 Ostrava Dworzec autobusowy, pl.5
13:30 Olomouc Dworzec PKS, ul. Sladkovského  142/37
14:30 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
23:55 Zagreb Dworzec autobusowy, Kolodvor
00:45 Karlovac Dworzec autobusowy
02:25 Plitvička Jezera Dworzec autobusowy
05:00 Zadar Dworzec autobusowy, Kolodvor
06:40 Šibenik Dworzec autobusowy
07:10 Primošten Dworzec autobusowy
07:40 Trogir Dworzec autobusowy
08:30 Split Dworzec autobusowy
09:15 Omiš Dworzec autobusowy
10:00 Makarska aut.kolodvor
Przewoźnik: Tourbus
Bagaż: 1 bagaż do 20kg(100x60x30) za darmo, każdy dodatkowy 6 EUR.
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Ostrava - Split

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information