Według czasu
Według ceny

Kurs 85 Nardo - Koln

Wyjazdy: 29 Cze, 1 Lip, 6 Lip, 8 Lip, 13 Lip, 15 Lip, 20 Lip, 22 Lip, 27 Lip, 29 Lip
10:15 Nardò Via XXV Luglio n° 7
10:30 Gallipoli P.le Cimitero SS per Alezio
10:55 Galatone Via Lecce - Area serviz. AGIP
11:30 Maglie Via F.lli Piccinno,35
11:55 Lecce Foro Boario c/o parcheggio bus
12:35 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
13:05 Francavilla Fontana Via x Grottaglie Distr.TOTAL
13:20 Grottaglie Piazzale Unicef
13:45 Taranto Porto Mercantile
14:00 Massafra Via Magna Grecia c/o Agip
14:50 Gioia del Colle Via F. II di Svevia Q8
16:02 Cerignola Transfer
16:55 Foggia
17:40 San Severo
19:55 Pescara Città S.Angelo-Via Mulino del G.
06:00 München Fröttmaning P+R Parkplatz
07:20 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
08:30 Ulm Neue Strasse
09:35 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
10:45 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
11:30 Mannheim Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
12:15 Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
Przewoźnik: Marino Autolinee
Bagaż: 2 szt.do 30kg (140 cm) -za darmo
Rabaty: 15% Młodzież poniżej 25 roku życia
15% Emeryci od 60 lat
40% Dzieci 0-11 lat

Pokaż wszystkie kursy Nardò - Frankfurt am Main

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information