Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 83 Matera - Koln

12:50 Matera Via Don L.Sturzo Chiesa S.Paolo
13:10 Altamura P.zza De Napoli
13:25 Gravina in Puglia C.Di Vittorio 230
14:00 Spinazzola Piazza Plebiscito
14:40 Venosa Via Diaz c/o Pensiline
15:15 Lavello Terminal bus S.S. 93
15:40 Canosa di Puglia Viale I° Maggio c/o Stadio Com.
15:55 Cerignola Via Del Mandorlo c/o TAMOIL
16:55 Foggia
17:40 San Severo
19:55 Pescara Città S.Angelo-Via Mulino del G.
06:00 München Fröttmaning P+R Parkplatz
07:20 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
08:30 Ulm Neue Strasse
09:35 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
10:45 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
11:30 Mannheim Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
12:15 Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
Przewoźnik: Marino Autolinee
Bagaż: 2 szt.do 30kg (140 cm) -za darmo
Rabaty: 15% Młodzież poniżej 25 roku życia
15% Emeryci od 60 lat
40% Dzieci 0-11 lat

Pokaż wszystkie kursy Gravina in Puglia - Frankfurt am Main

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information