Według czasu
Według ceny

Kurs 87 Pisticci - Liege

Wyjazdy: 26 Paź, 2 Lis, 9 Lis, 16 Lis, 23 Lis, 30 Lis, 7 Gru, 14 Gru, 21 Gru, 28 Gru
13:40 Pisticci Scalo Ferroviario
13:50 Ferrandina SCALO - Stazione FS
14:00 Salandra Scalo Ferroviario Loc.Pantano
14:10 Grassano SCALO - Stazione FS
14:25 Campomaggiore Bivio SS 407 Basentana
14:55 Potenza Terminal Bus Viale del Basento
15:25 Lagopesole SS658 c/o Esso_FILIANO
15:45 Rionero in Vulture Stazione FS
16:00 Melfi Stazione FS
16:20 Candela S.S. 95 Distr. AGIP Casello A1
17:15 San Severo Transfer
17:40 San Severo Stazione FS
19:10 Pescara Città S.Angelo-Via Mulino del G.
05:05 Olten Dworzec autobusowy
05:55 Basel Badisch Bahnhof Mc Donald's
09:45 Metz Boulevard POINCARE'
10:30 Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie
10:50 Luxemburg Park and Ride
13:15 Liege Piazza Guillemins
Przewoźnik: Marino Autolinee
Bagaż: 2 szt.do 30kg (140 cm) -za darmo
Rabaty: 15% Młodzież poniżej 25 roku życia
15% Emeryci od 60 lat
40% Dzieci 0-11 lat

Pokaż wszystkie kursy Potenza - Liege

Popularne połączenia z Liege

Popularne połączenia do Liege

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information