Według czasu
Według ceny

Kurs 91 Liege - Santeramo in Colle

Wyjazdy: Sb
09:15 Liege Piazza Guillemins
11:15 Luxemburg Park and Ride
11:35 Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie
12:20 Metz Boulevard POINCARE'
16:10 Basel Badisch Bahnhof Mc Donald's
17:05 Olten Dworzec autobusowy
06:55 Andria Via Ovidio ang.V.Vecchia Barletta
07:15 Corato Via Andria 90 c/o AGIP
07:30 Ruvo di Puglia Via De Filippo 2
07:40 Terlizzi Corso Garibaldi
08:00 Bitonto Str.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP
08:25 Bari
08:50 Casamassima V Noicattaro 56 Bar Melior
09:00 Turi Largo Marchesale
09:15 Putignano Via Cappuccini front B.ca Roma
09:30 Noci Villa Comunale di fronte Orologio
09:45 Santeramo in Colle c/o Agip via Gioia
Przewoźnik: Marino Autolinee
Bagaż: 2 szt.do 30kg (140 cm) -za darmo
Rabaty: 15% Młodzież poniżej 25 roku życia
15% Emeryci od 60 lat
40% Dzieci 0-11 lat

Pokaż wszystkie kursy Liege - Bari

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information