Według czasu
Według ceny

Kurs 90 Nardo - Liege

Wyjazdy: 26 Paź, 2 Lis, 9 Lis, 16 Lis, 23 Lis, 30 Lis, 7 Gru, 14 Gru, 21 Gru, 28 Gru
10:15 Nardò Via XXV Luglio n° 7
10:35 Gallipoli P.le Cimitero SS per Alezio
10:55 Galatone Via Lecce - Area serviz. AGIP
11:30 Maglie Via F.lli Piccinno,35
11:55 Lecce Foro Boario c/o parcheggio bus
12:35 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
13:05 Francavilla Fontana Via x Grottaglie Distr.TOTAL
13:20 Grottaglie Piazzale Unicef
13:45 Taranto Porto Mercantile
14:00 Massafra Via Magna Grecia c/o Agip
14:50 Gioia del Colle Via F. II di Svevia Q8
16:02 Cerignola Transfer
16:55 Foggia Stazione FS
05:05 Olten Dworzec autobusowy
05:55 Basel Badisch Bahnhof Mc Donald's
09:45 Metz Boulevard POINCARE'
10:30 Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie
10:50 Luxemburg Park and Ride
13:15 Liege Piazza Guillemins
Przewoźnik: Marino Autolinee
Bagaż: 2 szt.do 30kg (140 cm) -za darmo
Rabaty: 15% Młodzież poniżej 25 roku życia
15% Emeryci od 60 lat
40% Dzieci 0-11 lat

Pokaż wszystkie kursy Nardò - Liege

Popularne połączenia z Liege

Popularne połączenia do Liege

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information