Według czasu
Według ceny

Kurs 97 Lyon - Santeramo in Colle

Wyjazdy: Sb
15:00 Lyon Dworzec autobusowy Perrache Cours de Verdun
16:30 Grenoble Place de la Gare c/o H.TERMINUS
06:30 Andria Via Ovidio ang.V.Vecchia Barletta
06:50 Corato Via Andria 90 c/o AGIP
07:05 Ruvo di Puglia Via De Filippo 2
07:20 Terlizzi Corso Garibaldi
07:35 Bitonto Str.P.le x Giovinazzo Dist. AGIP
08:00 Bari
08:20 Casamassima V Noicattaro 56 Bar Melior
08:30 Turi Largo Marchesale
08:40 Putignano Via Cappuccini front B.ca Roma
09:05 Noci Villa Comunale di fronte Orologio
09:40 Santeramo in Colle c/o Agip via Gioia
Przewoźnik: Marino Autolinee
Bagaż: 2 szt.do 30kg (140 cm) -za darmo
Rabaty: 15% Młodzież poniżej 25 roku życia
15% Emeryci od 60 lat
40% Dzieci 0-11 lat

Pokaż wszystkie kursy Lyon - Bari

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information