Według czasu
Według ceny

Kurs Wien - Bucuresti

Wyjazdy: 29 Cze, 30 Cze, 1 Lip, 2 Lip, 3 Lip, 4 Lip, 5 Lip, 6 Lip, 7 Lip, 8 Lip
15:15 Salzburg Lastenstrasse 12
17:00 Linz Kärntnerstraße 18-20 vor Wissensturm
20:00 Wien Vienna International Busterminal Erdberg
05:00 Arad Dworzec autobusowy Vanatori 6(Atlasib)
06:00 Timisoara Autogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59
07:00 Lugoj Dworzec autobusowy Atlassib
09:00 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
10:15 Sebes Autogara Voltrans
11:15 Sibiu Dworzec autobusowy Turnișor
12:45 Fagaras
14:00 Brasov
16:00 Ploiesti
17:30 Bucuresti Dworzec autobusowy Rahova Sos. Alexandriei nr.164
Przewoźnik: Atlassib
Bagaż: 2 szt.do 40kg -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1.5 EUR
Rabaty: 10% Student
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Salzburg - Bucuresti

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information