Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Bucuresti - Dortmund

04:30 Bucuresti Dworzec autobusowy Rahova Sos. Alexandriei nr.164
06:00 Ploiesti
08:00 Brasov
09:15 Fagaras B-dul Unirii 13
11:00 Sibiu Dworzec autobusowy Turnișor
12:00 Sebes Autogara Voltrans
13:30 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
15:30 Lugoj Dworzec autobusowy Atlassib
16:30 Timisoara Autogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59
17:30 Arad Dworzec autobusowy Vanatori 6(Atlasib)
10:00 Nurnberg ZOB, Rothenburger Str.
13:00 Heilbronn Hafenstraße 7
14:30 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
15:30 Frankfurt am Main Pforzheimer Straße 5
16:15 Giessen Licher Straße
17:00 Siegen Siegerlandhalle
18:00 Gummersbach Busbahnhof Dieringshausen
19:00 Köln Międzynarodowy przystanek autobusowy, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle (naprzeciwko KölnArena 2)
20:00 Düsseldorf
20:45 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
22:00 Dortmund
Przewoźnik: Atlassib
Bagaż: 2 szt.do 40kg -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1.5 EUR
Rabaty: 10% Student
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Bucuresti - Dortmund

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information