Według czasu
Według ceny

Kurs Bucuresti - Dortmund

Wyjazdy: 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź
04:30 Bucuresti Dworzec autobusowy, Rahova Sos. Alexandriei nr.164
06:00 Ploiesti Autogara Sud
08:00 Brasov Dworzec PKS, ul. Bartolomeli 3
09:15 Fagaras B-dul Unirii 13
11:00 Sibiu Dworzec autobusowy Turnișor
12:00 Sebes Dworzec autobusowy, Voltrans
13:30 Deva Dworzec autobusowy, ul. Piața Gării 2
15:30 Lugoj Dworzec autobusowy Atlassib
16:30 Timisoara Dworzec autobusowy, Atlassib, ul. Calea Dorobantilor nr. 59
17:30 Arad Dworzec autobusowy "Atlasib - Transdara", ul. Vanatori 6
10:00 Nurnberg ZOB, Rothenburger Str.
13:00 Heilbronn Hafenstraße 7
14:30 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
15:30 Frankfurt am Main Pforzheimer Straße 5
16:15 Giessen Licher Straße
17:00 Siegen Siegerlandhalle
18:00 Gummersbach Busbahnhof Dieringshausen
19:00 Köln Międzynarodowy przystanek autobusowy, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle (naprzeciwko KölnArena 2)
20:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
20:45 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
22:00 Dortmund ZOB bei Hbf
Przewoźnik: Atlassib
Bagaż: 2 szt.do 40kg -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1.5 EUR
Rabaty: 10% Student
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Bucuresti - Dortmund

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information