Według czasu
Według ceny

Kurs Suceava - Roma

Wyjazdy: 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis
20:10 Suceava Dworzec autobusowy Strada Vasile Alecsandri
20:40 Falticeni Dworzec autobusowy, Strada, 13 Decembrie
21:50 Pașcani ul .Garii
23:20 Iasi Autogara, Strada Gări nr.13-15
23:50 Podu Iloaiei Dworzec autobusowy
00:20 Targu Frumos Stacja paliw Petrom
01:30 Roman Dworzec autobusowy, Strada Mihai Viteazul
02:30 Bacau Dworzec autobusowy, Bulevardul Unirii 39
03:30 Onesti Dworzec autobusowy, Bulevardul Republicii 78
04:40 Targu Secuiesc Stacja paliw MOL
05:15 Sfantu Gheorghe Dworzec autobusowy
06:00 Brasov Dworzec PKS, ul. Bartolomeli 3
06:20 Codlea Strada Lungă 102
07:20 Fagaras B-dul Unirii 13
08:15 Avrig Strada Gheorghe Lazăr
09:15 Sibiu Dworzec autobusowy Turnișor
10:25 Sebes Dworzec autobusowy, Voltrans
10:50 Alba Iulia Dworzec autobusowy
12:25 Orastie Magazin "Plus"
12:45 Simeria Ctacja paliw OMW
13:15 Deva Dworzec autobusowy, ul. Piața Gării 2
16:45 Arad Dworzec autobusowy "Atlasib - Transdara", ul. Vanatori 6
05:50 Portogruaro Dworzec autobusowy
07:00 Padova FS Stazione, Piazzale Stazione 6
08:00 Selvazzano Dentro Via Marconi 1D
08:30 Rovigo Via Alto Adige
09:15 Ferrara Dworzec autobusowy
10:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
12:00 Firenze Dworzec autobusowy SITA
12:55 Montevarchi Ctacja paliw AGIP
13:15 Arezzo Viale dei Carabinieri
14:15 Montepulciano Autogril Montepulciano
15:15 Orvieto Via della Pace
15:40 Giove Autogrill
16:00 Orte Parking hotel Flamina
16:30 Flaminia Autogrill
17:00 Roma Autostazione Tiburtina
Przewoźnik: Atlassib
Bagaż: 2 szt.do 40kg -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1.5 EUR
Rabaty: 10% Student
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Suceava - Roma

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation