Według czasu
Według ceny

Kurs Suceava - Roma

Wyjazdy: codziennie
20:10 Suceava Dworzec autobusowy Strada Vasile Alecsandri
20:40 Falticeni Dworzec autobusowy Strada 13 Decembrie
21:50 Pașcani str.Garii
23:20 Iasi Autogara, Strada Gări nr.13-15
23:50 Podu Iloaiei Dworzec autobusowy
00:20 Targu Frumos Stacja benzynowa Petrom
01:30 Roman Dworzec autobusowy Strada Mihai Viteazul
02:30 Bacau Dworzec autobusowy Bulevardul Unirii 39
03:30 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
04:40 Targu Secuiesc Stacja benzynowa MOL
05:15 Sfantu Gheorghe Dworzec autobusowy
06:00 Brasov
06:20 Codlea Strada Lungă 102
07:20 Fagaras B-dul Unirii 13
08:15 Avrig Strada Gheorghe Lazăr
09:15 Sibiu Dworzec autobusowy Turnișor
10:25 Sebes Autogara Voltrans
10:50 Alba Iulia Dworzec autobusowy
12:25 Orastie Magazin "Plus"
12:45 Simeria Stacja benzynowa OMW
13:15 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
16:45 Arad Dworzec autobusowy Vanatori 6(Atlasib)
05:50 Portogruaro Dworzec autobusowy
07:00 Padova FS Stazione, Piazzale Stazione 6
08:00 Selvazzano Dentro Via Marconi, 1D
08:30 Rovigo Via Alto Adige
09:15 Ferrara Dworzec autobusowy
10:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
12:00 Firenze Dworzec autobusowy SITA
12:55 Montevarchi Stacja benzynowa AGIP
13:15 Arezzo Viale dei Carabinieri
14:15 Montepulciano Autogril Montepulciano
15:15 Orvieto Via della Pace
15:40 Giove Autogrill
16:00 Orte Parking hotel Flamina
16:30 Flaminia Autogrill
17:00 Roma Autostazione Tiburtina
Przewoźnik: Atlassib
Bagaż: 2 szt.do 40kg -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1.5 EUR
Rabaty: 10% Student
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Suceava - Roma

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information