Według czasu
Według ceny

Kurs Roma - Suceava

Wyjazdy: 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis, 2 Lis
08:00 Roma Autostazione Tiburtina
08:30 Flaminia Autogrill
09:00 Orte Parking hotel Flamina
09:20 Giove Autogrill
09:45 Orvieto Via della Pace
10:45 Montepulciano Autogril Montepulciano
11:45 Arezzo Viale dei Carabinieri
12:05 Montevarchi Ctacja paliw AGIP
13:00 Firenze Dworzec autobusowy SITA
15:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
15:45 Ferrara Dworzec autobusowy
16:30 Rovigo Via Alto Adige
17:30 Selvazzano Dentro Via Marconi 1D
17:40 Padova FS Stazione, Piazzale Stazione 6
18:40 Portogruaro Dworzec autobusowy
10:15 Arad Dworzec autobusowy "Atlasib - Transdara", ul. Vanatori 6
13:45 Deva Dworzec autobusowy, ul. Piața Gării 2
14:15 Simeria Ctacja paliw OMW
14:45 Orastie Magazin "Plus"
16:10 Alba Iulia Dworzec autobusowy
16:35 Sebes Dworzec autobusowy, Voltrans
17:45 Sibiu Dworzec autobusowy Turnișor
18:45 Avrig Strada Gheorghe Lazăr
19:40 Fagaras B-dul Unirii 13
20:40 Codlea Strada Lungă 102
21:00 Brasov Dworzec PKS, ul. Bartolomeli 3
21:45 Sfantu Gheorghe Dworzec autobusowy
22:20 Targu Secuiesc Stacja paliw MOL
23:30 Onesti Dworzec autobusowy, Bulevardul Republicii 78
00:30 Bacau Dworzec autobusowy, Bulevardul Unirii 39
01:30 Roman Dworzec autobusowy, Strada Mihai Viteazul
02:40 Targu Frumos Stacja paliw Petrom
03:10 Podu Iloaiei Dworzec autobusowy
03:40 Iasi Autogara, Strada Gări nr.13-15
05:50 Pașcani ul .Garii
06:20 Falticeni Dworzec autobusowy, Strada, 13 Decembrie
06:50 Suceava Dworzec autobusowy Strada Vasile Alecsandri
Przewoźnik: Atlassib
Bagaż: 2 szt.do 40kg -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1.5 EUR
Rabaty: 10% Student
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Roma - Suceava

Popularne połączenia z Suceava

Popularne połączenia do Suceava

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information