Według czasu
Według ceny

Kurs Bucuresti - Bruges

Wyjazdy: 25 Paź, 1 Lis, 8 Lis, 15 Lis, 22 Lis, 29 Lis, 6 Gru, 13 Gru, 20 Gru, 27 Gru
05:00 Bucuresti Dworzec autobusowy, Rahova Sos. Alexandriei nr.164
06:30 Ploiesti Dworzec autobusowy
08:30 Brasov Dworzec PKS, ul. Bartolomeli 3
09:45 Fagaras Před Citadela, ul. Strada Mihai Viteazul
11:30 Sibiu Dworzec autobusowy Turnișor
12:30 Sebes Dworzec autobusowy, Voltrans
14:00 Deva Dworzec autobusowy, ul. Piața Gării 2
16:00 Lugoj Dworzec autobusowy Atlassib
17:00 Timisoara Dworzec autobusowy, Atlassib, ul. Calea Dorobantilor nr. 59
18:00 Arad Dworzec autobusowy "Atlasib - Transdara", ul. Vanatori 6
19:30 Liege Central Station Guillemins
20:45 Brussel Central Station, Rue Cardinal Mercierstraat
21:45 Antwerpen Hbf. Van Stralenstraat 22/24
22:45 Aalst Dworzec kolejowy
23:30 Gent Dworzec kolejowy
00:30 Bruges Dworzec autobusowy
Przewoźnik: Atlassib
Bagaż: 2 szt.do 40kg -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1.5 EUR
Rabaty: 10% Student
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Bucuresti - Gent

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information