Według czasu
Według ceny

Kurs Bucuresti - Bruges

Wyjazdy: Śr
05:00 Bucuresti Dworzec autobusowy Rahova Sos. Alexandriei nr.164
06:30 Ploiesti
08:30 Brasov
09:45 Fagaras
11:30 Sibiu Dworzec autobusowy Turnișor
12:30 Sebes Autogara Voltrans
14:00 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
16:00 Lugoj Dworzec autobusowy Atlassib
17:00 Timisoara Autogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59
18:00 Arad Dworzec autobusowy Vanatori 6(Atlasib)
19:30 Liege Central Station Guillemins
20:45 Brussel
21:45 Antwerpen Hbf. Van Stralenstraat 22/24
22:45 Aalst Dworzec kolejowy
23:30 Gent Dworzec kolejowy
00:30 Bruges Dworzec autobusowy
Przewoźnik: Atlassib
Bagaż: 2 szt.do 40kg -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1.5 EUR
Rabaty: 10% Student
50% Dzieci 4-12 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Bucuresti - Gent

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information