Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Szczecin - Novaya Kahovka

05:00 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
06:25 Gniezno Gas Station Orlen
08:00 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
09:30 Leszno ul.Towarowa 1
11:45 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
13:30 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
15:00 Gliwice Dworzec autobusowy
15:20 Katowice ul. Piotra Skargi 6
17:10 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
18:35 Tarnow Stacja benzynowa, GROSAR, aleja Jana Pawła II 20
19:50 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
21:05 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
21:40 Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
23:00 Medyka Urząd celny (PL)
00:10 Shehyni cło (UA-PL)
01:35 Lviv Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8
02:45 Zolochiv Obok "Shevchenka"
04:00 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
04:45 Pidvolochisk Dworzec, ul.Ternopilska 15A
05:00 Volochysk Dworzec, ul.Nezaleznosti 30
06:15 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
Przewoźnik: Lux-Reisen
Bagaż: 1 bagaż do 30kg(170cm) za darmo, dalej 10% od ceny biletu
Informacje dodatkowe: Zmiana daty wyjazdu, nazwiska pasażerów w już zakupionych biletach - 10% od wartości biletu.
Rabaty: 15% Grupa od 6 osób
20% Dzieci 3-7 lat
50% Dzieci 0-2 lat

Pokaż wszystkie kursy Bydgoszcz - Khmelnytskyi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information