Według czasu
Według ceny

Kurs 477 Khmelnytskiy - Khust

Wyjazdy: 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis
12:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
14:40 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
16:20 Rohatin Dworzec autobusowy, ul.Galycka 8
16:40 Burshtyn Przystanek na żądanie
17:00 Galych Przystanek na żądanie
17:25 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
18:00 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
18:40 Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
19:51 Vyshkiv (Ivano Frankivska obl.) Przystanek na żądanie
20:25 Mizhgirya Dworzec autobusowy, ul. Olbrachta 9
20:56 Nizhniy Bystryi Przystanek na żądanie
21:36 Khust Dworzec autobusowy, ul. Ivana Franka 118
Przewoźnik: Podillya Tour

Pokaż wszystkie kursy Khmelnytskyi - Khust

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information