Według czasu
Według ceny

Kurs Bonn - Kiev (center)

04:15 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
06:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
06:45 Duisburg Hbf., ZOB
07:15 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
07:45 Bochum ZOB
08:15 Dortmund ZOB, Steinstrasse
09:30 Paderborn Hbf. Bahnhofstr. 29
10:45 Kassel Dworzec autobusowy, "Wilhelmshöhe"
13:30 Erfurt ZOB am Hbf, Willi-Brandt-Platz
14:15 Jena Dworzec, "Paradies"
15:30 Leipzig ZOB
17:00 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
06:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
09:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
11:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
14:00 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Shewchenko/Karpaten&Krim Tours
Bagaż: 2 szt.do (60x40x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 5 EUR
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest zabroniony.
Rabaty: 10% Student
10% Osoby niepełnosprawne
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Bonn - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information