Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Zielona Gora bus 1

23:00 Kiev Dworzec "Dachnaja", pr.Peremogy 142
01:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
04:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
09:00 Lviv ul.Kuznevyča 2
14:00 Jaroslaw dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
16:00 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
17:30 Krakow Parking Wawel, hotel Sheraton
18:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
19:30 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
21:00 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
22:30 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
00:01 Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
Przewoźnik: Lviv-Inturtrans
Bagaż: 1 szt.do 30kg-zadarmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR.
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt (od 3 miesięcy i więcej) ze wszystkimi dokumentami i w klatce - jest dozwolony. Dopłata - 50% od ceny biletu.
Rabaty: 10% Dzieci 13-26 lat
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Zielona Gora

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information