Według czasu
Według ceny

Kurs Chernivtsi - Wroclaw

Wyjazdy: 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis
11:00 Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
12:00 Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
13:00 Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha 15
14:30 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
15:20 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
16:10 Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
17:00 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
18:15 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109, trolejbus zatrzymać
18:45 Lviv Dworzec kolejowy, w pobliżu przedziału bagażowego, powierzchnia Pałac, 1
22:20 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy
01:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:25 Krakow airport Port lotniczy
02:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8
04:10 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
05:30 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
Przewoźnik: Modultrans
Bagaż: 1 bagaż do 30kg(60x40x20) za darmo, każdy dodatkowy od 5 EUR (do 15kg)
Informacje dodatkowe: Przewóz kotów - bezpłatnie. Lądowanie do autokara może być poza granicami PKS. Wiecej - u kierowcy.
Rabaty: 10% Młodzież od 12-23 roku życia
15% Emeryci
15% Student
30% Dzieci 3-12 lat
50% Dzieci 0-3 lat

Pokaż wszystkie kursy Chernivtsi - Wroclaw

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information