Według czasu
Według ceny

Kurs 383 Liberec-Praha-Rachiv (09:30)

Wyjazdy: 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź
09:30 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
10:45 Mlada Boleslav Dworzec autobusowy, tř. Václava Klementa 1459
12:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
15:30 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
16:30 Olomouc Przystanek na żądanie
18:00 Ostrava Stacja paliw Shell
19:20 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
23:00 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
05:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
06:15 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
07:15 Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
08:00 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
08:45 Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul.  Zaliznichna 30
10:30 Nadvirna Dworzec PKS, ul. Vokzalna 2
11:00 Delatyn
12:00 Rachiv Dworzec autobusowy, ul. Privokzalna 11
Przewoźnik: D.M.D. Group
Bagaż: 2 szt.do 25kg(30x60x100)-za darmo, każdy dodatkowy 200 CZK
Informacje dodatkowe: Jest możliwość przewóza zwierząt ze wszystkimi dokumentami, dopłata 20-50% od ceny biletu w załeżności od wielkości zwięrza
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Student (ISIC)
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Liberec - Rachiv

Popularne połączenia z Rachiv

Popularne połączenia do Rachiv

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information