Według czasu
Według ceny

Kurs 383 Liberec - Praha - Rachiv (09:30)

Wyjazdy: 16 Lis, 17 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 26 Lis, 27 Lis
09:30 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
10:45 Mlada Boleslav Dworzec autobusowy, tř. Václava Klementa 1459
12:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
15:30 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
16:30 Olomouc Przystanek na żądanie
18:00 Ostrava Stacja paliw EuroOil,D1,Rest stop, D1, Slezská Ostrava
19:20 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
21:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
23:00 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
05:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
06:15 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
07:15 Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
08:00 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
08:45 Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul.  Zaliznichna 30
10:30 Nadvirna Dworzec PKS, ul. Vokzalna 2
11:00 Delatyn
12:00 Rachiv Dworzec autobusowy, ul. Privokzalna 11
Przewoźnik: D.M.D. Group
Bagaż: 2 szt.do 25kg(30x60x100)-za darmo, każdy dodatkowy 200 CZK
Informacje dodatkowe: Jest możliwość przewóza zwierząt ze wszystkimi dokumentami, dopłata 20-50% od ceny biletu w załeżności od wielkości zwięrza
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Student (ISIC)
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Liberec - Rachiv

Popularne połączenia z Rachiv

Popularne połączenia do Rachiv

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation