Według czasu
Według ceny

Kurs 098 Kiel - Mainz (07:40)

Wyjazdy: 18 Gru, 19 Gru, 20 Gru, 21 Gru, 22 Gru, 23 Gru, 24 Gru, 25 Gru, 26 Gru, 27 Gru
07:40 Kiel ZOB
09:20 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
10:55 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
13:10 Munster Przystanek autobusowy, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
14:20 Dortmund ZOB, Steinstrasse
15:40 Siegen Berliner Straße 39
16:45 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
17:50 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
18:15 Frankfurt am Main airport Lotnisko
18:50 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Kiel - Mainz

Popularne połączenia z Mainz

Popularne połączenia do Mainz

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information