Według czasu
Według ceny

Kurs 098 Kiel - Mainz (11:40)

Wyjazdy: 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis
11:40 Kiel ZOB
13:20 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
14:55 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
17:10 Munster Przystanek autobusowy, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
18:20 Dortmund ZOB, Steinstrasse
19:40 Siegen Berliner Straße 39
20:45 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
21:50 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
22:15 Frankfurt am Main airport Lotnisko
22:50 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Kiel - Mainz

Popularne połączenia z Mainz

Popularne połączenia do Mainz

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information