Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 098 Kiel - Mainz (11:40)

11:40 Kiel ZOB
13:20 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
14:55 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
17:10 Munster Przystanek autobusowy, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
18:20 Dortmund
19:40 Siegen Berliner Straße 39
20:45 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
21:50 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
22:15 Frankfurt am Main airport Lotnisko
22:50 Mainz
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Kiel - Mainz

Populární linky z Mainz

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information