Według czasu
Według ceny

Kurs 415 Kiev - Sozopol

Wyjazdy: Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb
07:00 Kiev Stacja metra "Palats "Ukraina", parking
08:30 Zhytomyr
11:00 Vinnytsia
13:00 Khmelnytskyi
16:45 Chernivtsi
07:00 Kavarna
07:40 Balchik
08:00 Albena
08:10 Kranevo "Top Market", przystanek autobusowy
08:20 Zlatni pyasatsi "Upravlenie", przystanek autobusowy
08:35 Slanchev Den Przystanek autobusowy
08:40 Saints Constantine and Helena Przy wejściu do kompleksu
09:00 Varna
09:30 Kamchia skrzyżowanie Kamczyja
09:40 Byala АЗС
09:50 Obzor Dworzec
10:10 Slanchev Bryag
10:30 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
10:35 Ravda
10:40 Aheloy
10:50 Pomorie
11:20 Sarafovo Na rozwidleniu na aeroport
12:00 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
12:25 Chernomorets
12:40 Sozopol
Przewoźnik: ODD Doris
Bagaż: 1 szt.do 20kg-za darmo, każdy następny 30EUR

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Sozopol

Populární linky z Sozopol

Populární linky do Sozopol

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information