Według czasu
Według ceny

Kurs 915 Lviv - Ivano-Frankivsk - Sozopol

Wyjazdy: 29 Lip, 2 Sie, 5 Sie, 9 Sie, 12 Sie, 16 Sie, 19 Sie, 23 Sie, 26 Sie, 30 Sie
07:00 Lviv
08:00 Stryi
09:30 Kalush
10:00 Ivano-Frankivsk ul. Kalushske shosse 2d / stcija paliw WOG
11:45 Kolomyya
13:30 Chernivtsi ul. Holowna 283, przystanek trolejbusowy fabryka "Kwarc"
05:30 Kavarna
06:10 Balchik
06:30 Albena
06:40 Kranevo "Top Market", przystanek autobusowy
06:50 Zlatni pyasatsi "Upravlenie", przystanek autobusowy
07:05 Slanchev Den Przystanek autobusowy
07:10 Saints Constantine and Helena Przy wejściu do kompleksu
07:30 Varna
08:00 Kamchia skrzyżowanie Kamczyja
08:10 Byala АЗС
08:20 Obzor Dworzec
09:00 Slanchev Bryag
09:20 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
09:25 Ravda
09:30 Aheloy
09:40 Pomorie
10:00 Sarafovo Na rozwidleniu na aeroport
10:20 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
10:45 Chernomorets
11:00 Sozopol
Przewoźnik: ODD Doris

Pokaż wszystkie kursy Lviv - Sozopol

Populární linky z Sozopol

Populární linky do Sozopol

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information