Według czasu
Według ceny

Kurs 916 Sozopol - Ivano-Frankivsk - Lviv

Wyjazdy: Cz, Nd
13:00 Sozopol
13:15 Chernomorets
13:40 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
14:00 Sarafovo Na rozwidleniu na aeroport
14:20 Pomorie
14:30 Aheloy
14:35 Ravda
14:40 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
15:00 Slanchev Bryag
15:40 Obzor Dworzec
15:50 Byala АЗС
16:00 Kamchia skrzyżowanie Kamczyja
16:30 Varna
16:50 Saints Constantine and Helena Przy wejściu do kompleksu
16:55 Slanchev Den Przystanek autobusowy
17:10 Zlatni pyasatsi "Upravlenie", przystanek autobusowy
17:20 Kranevo "Top Market", przystanek autobusowy
17:30 Albena
17:50 Balchik
18:30 Kavarna
11:30 Chernivtsi ul. Holowna 283, przystanek trolejbusowy fabryka "Kwarc"
13:15 Kolomyya
15:00 Ivano-Frankivsk ul. Kalushske shosse 2d / stcija paliw WOG
15:30 Kalush
17:00 Stryi
18:00 Lviv
Przewoźnik: ODD Doris

Pokaż wszystkie kursy Sozopol - Lviv

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information