Według czasu
Według ceny

Kurs 815 Kharkiv - Sozopol

Wyjazdy: Śr, Sb
06:00 Kharkiv ul. Nauki 9B, stacja metra "Naucznaja", McDonald's
09:45 Dnipro Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
12:00 Kryvyi Rih pr. Mira, bus station 95 quarter, Antoshka shop
16:30 Mykolaiv
19:00 Odessa ul.Objezdnaja - 21km, stacja paliw OKKO
11:30 Kavarna
12:10 Balchik
12:30 Albena
12:40 Kranevo "Top Market", przystanek autobusowy
13:00 Zlatni pyasatsi "Upravlenie", przystanek autobusowy
13:45 Slanchev Den Przystanek autobusowy
14:10 Saints Constantine and Helena Przy wejściu do kompleksu
14:30 Varna
15:00 Kamchia skrzyżowanie Kamczyja
15:30 Byala АЗС
15:40 Obzor Dworzec
16:00 Slanchev Bryag
16:20 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
16:25 Ravda
16:30 Aheloy
16:40 Pomorie
17:00 Sarafovo Na rozwidleniu na aeroport
17:20 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
17:45 Chernomorets
18:00 Sozopol
Przewoźnik: ODD Doris

Pokaż wszystkie kursy Kharkiv - Sozopol

Populární linky z Sozopol

Populární linky do Sozopol

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information