Według czasu
Według ceny

Kurs 815 Kharkiv - Sozopol

06:00 Kharkiv ul. Nauki 9B, stacja metra "Naucznaja", McDonald's
09:45 Dnipro Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
12:00 Kryvyi Rih pr. Mira, bus station 95 quarter, Antoshka shop
16:30 Mykolaiv Lenina ave. 98, shopping center "City Center"
19:00 Odessa ul.Objezdnaja - 21km, stacja paliw OKKO
11:30 Kavarna route Varna - Durankulak
12:10 Balchik Gas Station, "Lafi"
12:30 Albena Dworzec
12:40 Kranevo "Top Market", przystanek autobusowy
13:00 Zlatni pyasatsi "Upravlenie", przystanek autobusowy
13:45 Slanchev Den Przystanek autobusowy
14:10 Saints Constantine and Helena Przy wejściu do kompleksu
14:30 Varna Przystanek "Poligraphia"
15:00 Kamchia skrzyżowanie Kamczyja
15:30 Byala Ctacja paliw
15:40 Obzor Dworzec autobusowy
16:00 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
16:20 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
16:25 Ravda post,restaurant Tornado
16:30 Aheloy restaurant Black And White
16:40 Pomorie Dworzec autobusowy w nowym mieście
17:00 Sarafovo Na rozwidleniu na aeroport
17:20 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
17:45 Chernomorets Na autostradzie (pod mostem)
18:00 Sozopol restaurant Cherno more
Przewoźnik: ODD Doris
Informacje dodatkowe: Przewoz dzieci do 3 lat jest zabroniony.

Pokaż wszystkie kursy Kharkiv - Sozopol

Popularne połączenia z Sozopol

Popularne połączenia do Sozopol

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information