• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kyiv - Zakopane

Wyjazdy: 24 Sie, 25 Sie, 26 Sie, 27 Sie, 28 Sie, 29 Sie, 30 Sie, 31 Sie, 1 Wrz, 2 Wrz
12:20 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
14:20 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
15:30 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
17:10 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
18:25 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
20:10 Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
22:40 Liuboml Dworzec autobusowy, ul. Vokzalna 36
23:10 Yagodyn cło (UA-PL)
23:10 Dorohusk cło (PL-UA)
02:25 Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
03:35 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
05:00 Kielce Plac Niepodległości
07:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
Przewoźnik: FLP Melnik O.T.
Bagaż: 1 bagaż do 30kg za darmo, każdy dodatkowy 15kg od 60UAH/10PLN

Pokaż wszystkie kursy Kyiv - Krakow

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation