Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Zakopane

Wyjazdy: codziennie
12:20 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
14:20 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
15:30 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
17:10 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
18:40 Lutsk
20:10 Kovel
22:40 Liuboml Dworzec, ul. Vokzalna 36
23:10 Yagodyn cło (UA-PL)
23:10 Dorohusk CLO POL-UKR
00:15 Chelm ul. Lwowska 20
01:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
02:25 Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
03:35 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
05:00 Kielce ul. Czarnowska 12
07:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
Przewoźnik: FLP Melnik O.T.
Bagaż: 1 bagaż do 30kg za darmo, każdy dodatkowy 15kg od 60UAH/10PLN

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Krakow

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information