Według czasu
Według ceny

Kurs Zakopane - Kiev

Wyjazdy: 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź
16:40 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
18:45 Kielce ul. Czarnowska 12
20:20 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
21:35 Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
22:35 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
23:30 Chelm ul. Lwowska 20
00:50 Dorohusk cło (POL-UKR)
03:30 Yagodyn cło (UA-PL)
04:05 Liuboml Dworzec autobusowy, ul. Vokzalna 36
05:00 Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
06:20 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
07:40 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
09:25 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
11:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:30 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: FLP Melnik O.T.
Bagaż: 1 bagaż do 30kg za darmo, każdy dodatkowy 15kg od 60UAH/10PLN

Pokaż wszystkie kursy Krakow - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information