Według czasu
Według ceny

Kurs Zakopane - Kyiv

Wyjazdy: 16 Gru, 17 Gru, 18 Gru, 19 Gru, 20 Gru, 21 Gru, 22 Gru, 23 Gru, 24 Gru, 25 Gru
16:40 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
18:45 Kielce Plac Niepodległości
20:20 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
21:35 Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
00:50 Dorohusk cło (PL-UA)
03:30 Yagodyn cło (UA-PL)
04:05 Liuboml Dworzec autobusowy, ul. Vokzalna 36
05:00 Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
06:20 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
07:40 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
09:25 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
11:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:30 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: FLP Melnik O.T.
Bagaż: 1 bagaż do 30kg za darmo, każdy dodatkowy 15kg od 60UAH/10PLN

Pokaż wszystkie kursy Krakow - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation