Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Warszawa - Kherson

20:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
20:15 Warszawa airport Chopina Teminal
21:00 Grójec Dworzec autobusowy, Laskowa 1
22:00 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
23:55 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
03:30 Lviv Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8
04:10 Volodymyr-Volynskyi Dworzec, ul. D. Galickogo 14
05:25 Lutsk
06:15 Dubno Dworzec, ul.Zabrama 26
07:25 Kremenets Dworzec, ul.Dubenska 138
08:45 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
11:35 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
13:20 Vinnytsia Dworzec "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
13:50 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
17:00 Uman
19:45 Kirovohrad
22:45 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
23:45 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt. - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem.

Pokaż wszystkie kursy Warszawa - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information