Według czasu
Według ceny

Kurs Poznan - Kherson

Wyjazdy: codziennie
12:00 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
13:20 Leszno Dworzec PKP
15:00 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
16:30 Opole Dworzec, ul. Armii Krajowej 1
18:05 Katowice ul. Piotra Skargi 6
19:35 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:30 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
04:50 Lviv pl. Dvorcova 1, AS №8
07:30 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
08:00 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
10:30 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
12:40 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
15:30 Uman
17:30 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
18:10 Yuzhnoukrainsk Dworzec, ul.Druzby Narodov 27
18:45 Voznesensk Dworzec, ul. Zovtneva 146
22:55 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
23:55 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt. bagażu i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem.

Pokaż wszystkie kursy Poznan - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information